| Mititica12 a întrebat:

Am abdomenul umflat, am o stare de greata dimineața dar chiar si ziua, dorm mult iar ciclul mi-a venitcrying(((
Imi e frica.
Oare unde as putea afla ce am ca pe google imi apar tot felul de prostii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incepe prin a face un test de sarcina, ca sa te linistesti si apoi fa-ti o programare la ginecolog.
E singurul mod sa afli ce e cu tine!♥

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic, ca pe google nu te consulta nimeni!

| AliGab a răspuns:

Don't worry, be happy! Doar ti-a venit menstruatia si probabil simptomele sunt mai agresive la tine