| GigeIFrone a întrebat:

Buna TPU am un prieten care a facut scola de masaj si face o chestie foarte tare cu mana. Nusiu cum se incoarda si ii vibreaza mana numai ca doar inchetura ii vibreaza si cand pune mana pe tine paraca e un aparat de masaj.Si as vrea sa stiu si eu cum se face si el nu stie cum sa imi explice va rog spuneti-mi. Daca gasiti undeva un site care te poate invata va rog sa mi-l dati si mie.Scuze pentru categorie dar este cea mai accesata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste & Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| Gaviota a răspuns:

Are talent..nu oricine poate face asta.dar am avut si eu un iubit care facea ceva cu mana..cum spui tu.dar nu stiu cum facea..si nimic el nu stia...happy