| Bobo1923 a întrebat:

Caut un partener pentru un site.
Trebuie sa stie HTML...daca nu poate invata cu un tutorial scris tot de pe acel site...
Ma gasiti la id metal. 1999@yahoo.com big grin
P.S. scuze pentru categorie

6 răspunsuri:
| Bobo1923 explică (pentru Flaviu_Olah_1989):

Alo...ce legatura are site-ul ala la care cel mai mare recod de vizitatori a fost de 7 pe 18.02. 2013. daca nu credeti accesati aici http://www.trafic.ro/statistici/mistereleascunse.com?utm_campaign=sigla

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns (pentru Bobo1923):

Acel site este aproape nou.....in 2010 am deschis un blog pe www.blogger.com,si am uitat de el
prin decembrie 2012 am cumparat un domeniu si am modificat dns-urile astfel incat noua adresa a blogului sa fie www.mistereleascunse.com.
Apoi am inceput sa muncesc la el... optimizare, promovare, articole... vreau ca intr-un final sa concureze direct cu www.descopera.ro
Ideea e ca sunt la inceput si ca am rezultatele pe masura
http://www.mistereleascunse.com/

| Bobo1923 explică (pentru Flaviu_Olah_1989):

Da...nu stiam ca e nou...iti urez succes cu el si sa ai un trafic mai mare ca descopera.ro..dar cel mai bine e sa schimbi domeniubig grin.un domeniu mai scurt, dupa parerea mea, este mai bun decat unul lung de un metru.e site-ul tau si iti urez scucces dar nu am inteles ce legatura are cu intrebarea mea

| Flaviu_Olah_1989 a răspuns:

Ai spus ca esti incautarea unui partener....precum la orice interviu te intreaba ce realizari ai avut, asa si eu am mers direct cu realizarea(ma rog, un fel de realizare). Sunt dispus sa te ajut daca pot acolo unde ai nevoie.

| Bobo1923 explică (pentru Flaviu_Olah_1989):

Pai trebuia sa adaugi si tu omule ceva...sa stiu si eus sa nu stau ca prostulaughing pai da bravo pentru site dar nu cred ca daca lucrezi la unul ai putea lucra si la altul..pentru ca tu va trebui sa te dedici acestui site, plus ca pe tine o sa cada "beleaua" de a tine serveru de minecraftbig grin..informatiile astea le prezentam doar la cei interesati...