| EmiMoza a întrebat:

Va implor ajutor! Deci spuneti-mi un aparat de slabit adica de celulita si de masaj stiti voi repede cu tot cu site si pret va rog sa fie bune nu va dati parerile daca nu le aveti! Please help me! Dau funda si vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SinfulDesire a răspuns:

Stiu eu niste pastile dar orice te face sa slabesti prea redepe iti e daunator, nu te grabi la slabit asa repede ca poti sa faci probleme mai grave decat niste kg. Du-te la doctor si vezi daca hormonii iti sun in regula daca iti sun in regula ia-ti o dieta de nutritie de fructe si legume si mult alergat intre 1 - 4 km la 3 zile ( din 3 in 3 zile in prima alergi, in a2a muschi se fac, in a3a muschi is refacuti aproape total si esti aproape gata si in ziua a 4a o poti face din nou) Fun Fact: cand corpul nu este hranit acesta apeleaza la rezerveze facute ( grasime ) de foame nu mori pana nu ramai fara grasimi in corp, iti recomand daca ai probleme de bani iti recomand sa te dai pe o dieta de oua, pui si mere ( renunta la paine de tot, paina in cantitai mari dezvolta celulele canceroase gasesti dovezi solite pe internet despre acest lucru )

| SinfulDesire a răspuns:

Legumele si fructe nu au grasimi si nu tin mult de foame ce inseamna asta primesti destula energie de la ele cat sa te poti misca si restul de energie ti se consuma din grasimile care le ai.

alergatul o sa te ajute in privinta celulitei si mult mai bine decat orice crema sau aparat