| Jdjrjrjrdndnfn a întrebat:

Buna TPU.Are ceva daca mi-am spart cosul de pe ureche?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Creste acuitatea auditivă

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru sierra1):

Ce?

| sierra1 a răspuns (pentru Jdjrjrjrdndnfn):

Ce nu e clar?

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru sierra1):

Nu inteleg la ce te referi cu raspunsul de mai sus

| Jdjrjrjrdndnfn explică (pentru sierra1):

Nu inteleg ce ai zis mai sus...Cum adica creste acuitatea auditiva?

| armygirl a răspuns:

Sigur ca nu are.
E ca și cum ți-ai sparge oricare alt coș de ore corp. Desigur, nu e bine, însă nu pățești nimic.

| Alexxiax98 a răspuns:

Da cu spirt, sa nu se infecteze, in rest nu are nimic.