| Ionela_4661 a întrebat:

as avea nevoie de un mic ajutorhappy. Parul meu are un fir foarte subtire...si de foarte multe ori nu are volumul pe care mi-l doresc. Sta "pleostit" si asta ma enerveaza groaznic. De obicei mi-l tapez cand vreau sa arate bine. Ma spal cu un sampon pentru volum si degeaba. De ceva vreme imi fac de fiecare data masca cu faina. Mai stiti retete de masti pentru volum? As vrea sa mai incerc si altceva, ca de multe ori faina nu se clateste foarte bine si arata putin ciudatbig grin. Multumesc :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DozaDeVise a răspuns:

Pai shampoanele cu volum n´ajuta mereu
ai putea qnd te speli sa te speli cu capul in jos [nu pe spate]
si cand vrei sa´l usuci tot cu capul in jos
la fel si cand iti perii parul, tot cu capul in joswinking
sper ca te´am ajutat
fundita?¿

3 răspunsuri:
| Innuka a răspuns:

Foloses-te solutie cu petrol.Intareste firul si da volum...big grin Sper ca te pot ajuta!

| AlinaInk a răspuns:

Incearca sampoane BIO, sunt foarte bune. Eu iau de pe http://naturway.ro/

| Razvan_Petrean_1978 a răspuns:

Foloseste samponul kashmir pentru. volum.
www.sampon-kashmir.ro