| kiatres56 a întrebat:

as avea nevoie de un sfat.
De cateva luni am avut o infectie care se manifesta doar cu urinari dese atat, dar dureri usturimi si etc, dupa am avut 3 zile cu aceste simptome durere in timpul actului, usturime si roseata si secretie urat mirositoare si acum am tinut tratamet 7 zile si 12 zile cu cervucid. Inca tin cervucid, e normal inca sa am urinari dese?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Parteneru se trateaza si el?

| kiatres56 explică (pentru alina2k18):

Nu stiu, oricum n am mai avut contact de dinainte de menstruatie adica inainte de 26 iunie

| kiatres56 explică (pentru alina2k18):

Vreau sa stiu daca e normal sa urinez des dupa ce am terminat medicamentele
dar inca mai am cervucid 3 zile