| kiatres56 a întrebat:

Buna,as avea o intrebare.
Am avut o infectie cu usturimi, roseata, dureri in timpula actului si etc si un lichid cu miros urat, am luat 2 saptamani de zile pastile si cervucid ovule.
Nu mai am usturime sau alte senzatii, act sexual nu am mai intretinut de dinainte de menstruatie pe 26 iunie, imi puteti zice daca mai e normal sa urinez des acum, nu e asa des doar ca fac de 4 5 ori pe zi, si nu sunt cantitati mici ci cantitati mari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| antonimilk a răspuns:

Depinde, nu te ingrijora mult. Încă nu ți-ai revenit complet plus că poate fi și de la mâncare. Cola, sucuri, și altele rezultă asta.
Poate sunt niste bacterii care provoacă mersului la baie des. Întreabă la farmacie. Țin minte că era o reclama la tv super și nu-mi vine acum.
Eu beau ca prostul in 6 ore cam 2L de apă la sport. Merg dimineață si seara.