| Silentmode a întrebat:

As dori sa imi da-ti o parare. Voi ce ati alege dintre capsulele de slabit "Complexul natural de slabit forte de la Alevia" si capsulele "Green coffe dr Ionut Moraru"? Si de ce? Nu stiu ce sa imi cumpar, inca am dubii in privinta lor, nu vreau ca dupa ce slabesc, sa ma ingras la loc sau pote chiar dublu. FUNDITA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pyma a răspuns:

Daca vrei sa slabesti trebuie sa faci 3 chestii: sa mananci mai putin si sanatos, sa faci sport constant si sa ai multa vointa. Pastilele te ajuta pe termen scurt, te distrug pe termen lung, posibil ireversibil. Chiar vrei sa risti?
http://incomemagazine.ro/articole/pericolele-din-pastilele-pentru-slabit
Citeste tot articolul, cu multa atentie, macar daca ti-o faci cu mana ta, fa-o informata.

| hairpoint a răspuns:

Incearca cu sport. Sigur nu te vei mai ingrasa!

| Silentmode explică (pentru hairpoint):

Eu am vrut o parere despre aceste doua produse.

| hairpoint a răspuns (pentru Silentmode):

Eu ti-am dat un sfat prietenesc. Daca vrei sa tii cont de el e bine, iar daca nu din punctul meu de vedere e la fel de bine. Am auzit persoane care s-au ingrasat de la pastile de genu`. Nu te lasa pacalita de reclamele si pozele atragatoare. "Succesuri"!