| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva Complex de slabit forte si/sau Fibre de slabit de la Alevia? Sunt folositoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Motilyk_Otilik_1991 a răspuns:

Fibrele sunt foarte bune si ti le recomand

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Pentru detoxifiere da pentru slăbit nu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Lasă pastilele de slăbit şi orice alte prostii!
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric, evită prăjeli, grăsimi, alimente preparate industrial, consumă multe fructe, legume proaspete, minim 2 litri de lichide, multă mişcare în aer liber.
Te pup!

| Deead4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa mai evit? am inlocuit carnea cu soia, nu mananc dupa 18, mananc doar legume in portii mici, e mare lucru daca consum 1000 calorii pe zi! Fac si sala le fac pe toate si nu slabesc deloc. Si da, am de unde straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu nu stii cate riscuri au pastilele de slabit? poti muri in somn, poti sa iti strici pancreasul(si faci foarte greu rost de altul, nu-i usor sa faci tranplant)cate si mai cate? vei avea mai multa satisfactie daca muncesti sa slabesti prin exercitii fizice, crede-ma!
uite si asta: http://www.youtube.com/watch?v=YOBK3yriJIg&feature=player_detailpage