| brunetzika21 a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi dati o mana de ajutor de ieri pisicutul meu are ceva probleme de sanatate am impresia ca ceva anume i-a afectat sistemul nervos se zbate nu poate sta pe picioare si medic veterinar nu este aici in zona dati-mi niste sfaturi ce pot sa ii dau sa nu mai fie asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca numai veterniarul iti poate spune ce are; din descriere pare ceva grav.Mergi maine cu ea la un cabinet s-o consulte, pana nu e prea tarziu.

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Si pisica measad de cateva zile..de obicei e grasuta dar a slabit ingrozitor de i se vad oaselestraight face..chiar nu stiu de la ce ar putea fistraight face