| RedRoses a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa av rog sa ma ajutati la o chestie...Mie imi cade foarte mult parul de pe cap si cand il piaptan, cand pun mana pe el...Nu stiti cu ce as putea sa ma dau? FUNDA pentru cel mai bun si corect raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Te sfătuiesc să te dai cu ulei de ricin. Îl poți amesteca cu un gălbenuș de ou, îl aplici pe păr, lași câteva ore apoi clătești bine. Dacă îl folosești săptămânal, părul va deveni mai puternic, mai strălucitor. Baftă!

2 răspunsuri:
| girlsweetgirl a răspuns:

Eu zic sa te dai cu ulei de ricin am auzit ca nu-i mai mult de 3 lei (si ii bun si pentru unghii big grin cu drag Yasmi

| RedRoses explică:

Multumesc fetelor:X:X