| Anonimaaaxgar a întrebat:

Aș vrea să mă ajutați cu următoarea problemă: de vreo oră mă doare burta îngrozitor și nu știu ce să mai fac. Nu știu cum să explic dar mă doare toată burta gen de sub coaste până jos. Menționez că sunt și la menstruație dar nu mi s-a întâmplat să mă doară toată burta când eram pe stop. Daca aveți vreun sfat ce as putea sa fac măcar să nu ma mai doară așa tare, v-as fi recunoscătoare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil de la menstruatie, nici pe mine nu mă durea până la un moment dat, am pățit ca si tine, ma durea pentru prima dată îngrozitor. am luat ibuprofen am băut ceai cald si după un timp m-a lăsat durerea