| Totojsjs a întrebat:

Buna, am si eu o problema si as vrea sa stiu daca are cineva idee ce ar putea fi....De doua zile ma simt rau cand ma trezesc dimineata sunt complet molesita si imi vine sa vomit ca bonus ma doare si spatele din zona bazinului pana aproape de coaste si ieri m-a durut si stomacul ingrozitor simteam ca mai am putin si lesin...Imi simt si corpul foarte cald desi temperatura pe care mi-am luat-o dimineata era 36.7 grade si sunt asa palida. Daca ati putea sa ma ajutati cu vreun sfat sau daca stie cineva cam ce ar putea fi.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

O ecografie abdominala si analize de sange ai facut? Poate fi o afectiune ginecologica, o diskinezie biliara, spasmofilie, sindrom premenstrual, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti vina menstruatia?

| Totojsjs explică (pentru anonim_4396):

Luna asta menstruatia am avut.o de pe 2 pana pe 6 si calculand ar cam trebui sa vina pe 30

| anonim_4396 a răspuns (pentru Totojsjs):

Pot fi multe cauze, cel mai bine ar fi sa mergi la medic daca continui sa te simti asa.

| Cristea468 a răspuns:

Ești gravidă?

| Totojsjs explică (pentru Cristea468):

Am avut ciclul menstrual de pe 2 pana pe 6 luna aceasta

| PaulIulian a răspuns:

Am patit si eu asta. Poate sa fie si din cauza stresului... Desi mai rar ce-i drept. laughing Du-te la medic. happy