| hii134 a întrebat:

Bunaaa, am 14 ani și voiam sa pun o intrebare.
Ieri, când eram la scoala, am observat ca mi s-a pus un nod destul de dureros fix la mijlocul coloanei. Am ignorat, deși toată ziua am avut dureri in piept și mâini.
Aseara, a început sa ma doara burta foarte tare, odată cu acel nod din spate și durerea s-a întins pana la rinichi, coaste, efectiv pe aproape tot corpul.
Nu e o durere obișnuita de burta, ca așa nu m-as fi panicat, dar e foarte dureros și noaptea trecută nu am reușit sa dorm deloc, pentru ca ma durea foarte rau. Aveți idee ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ti s-a pus un nor? Nor negru? Vine ploaia, Daca tu ai nori la coloana esti special si intrii in cartea recordurilor fugi sa te inregistreze sa i ei premiu

| hii134 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dacă tu ai citit " nor", e grav raulaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru hii134):

Asa ai scris tu numai fi nebun, ai modificat intrebarea, am citit cum ai scris desteptule

| dullcat a răspuns:

Buna.Vorbeste cu parintii despre asta si mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba medicul de familie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate este piatra la rinichi.