| Minnimus a întrebat:

as vrea sa ma ajutati si pe mine. deci eu prima data mi-am luat mustata cu bigul si acum am o dunga negra deasupra buzei mele si mustata si se vede ca la baiati si eu nu vreau+imi creste repede mustata. ce sa fac sa nu imi mai creasca mustata asa repede, sa nu mai am dunga aia neagra si sa fiu alba cum eram inainte sa ma iau cu asazisul big. P. S: am incercat cu ceara dar nu a mers deloc bine.:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Da-ti cu fond de tenhappy Lasa mustata acolohappy daca e foarte vizibila fa-o cu ceara dar altfel ...las-o asahappy Nu inteleg ce e cu dunga neagra dar ma rog

2 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

laughing
Te barbieresti,de ce ai dat cu bigul,bineinteles ca acum iti creste.
Incearca sa smulgi cu o penseta,sa scoti radacina, nu stiu, daca nu merge asa du-te la un salon sunt epilari definitive happy si scapi

Ps:Sunt urate fetele cu mustacioara happy

| kisskissa a răspuns:

Chiar daca nu a mers prea bine cu ceara tot ea e cea mai buna solutie. Te duci la salon si te faci acolo nu te faci singura. Si sa nu-ti mai iei niciodata cu bigu mustata.