| AnonimaAnonima19 a întrebat:

As vrea sa slabesc stiti niste diete nu severe sau ce mancare pot manca ca sa slabesc? Va rog foarte mult as vrea sa slabesc crying si nu stiu cum.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

In primul rand, miscare in fieare zi timp de 30 de minute, aici alegi cam ce vrei sa faci : gimnastica sau sa alergi. In al doilea rand sa consumi multe legume si fructe. In al treilea rand poti sa mananci orice, de la carne pana la cartofi prajiti dar, trebuie sa mananci cand iti trebuie, nu cand ai chef ( as manca o ciocolata, chipsuri, intelegi? )

1 răspuns:
| Holy2010 a răspuns:

Ce varsta ai? Inaltime, kilograme?