| Roxiiii a întrebat:

as vrea si eu sa slabesc dar nu stiu cum am incertat tot felul de diete dar degeabastraight face aveti vreo sugestie?

5 răspunsuri:
| alexandramarya a răspuns:

Sport si dieta

| nimenialtudecatunanonim a răspuns:

Cateva trucuri de slabit:
nu manca dupa ora 7 ,
mananca mult dimineata
fructe si legume in loc de dulciuri
si fa sport o ora pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti sunt niste pastile ffff bune pe net dar nu stiu exact pe ce site le gasesti oricum

| Ad3ian a răspuns:

Roxiiii daca ai incercat tot felul de diete dar nu ai spus daca ai facut si ceva sport in fiecare seara alearga 1-2 km 1 intr-o parte si unul inapoi nu mananca mancare cu grasimi in excesie si mananca fructe si legume si fai cat de mult sport ai timp. Sper ca te-am ajutat.

| andixa a răspuns:

Incearca sa nu mai mananci prajit
si gras