| Akihito a întrebat:

as vrea sa stiu si eu o metoda de albire a dintilor care da rezultate, nu albire profesionala, si as vrea sa stiu si in cat timp da rezultate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AbaraiRenji a răspuns:

Cica ar merge cu argila.

| heheheheheheheheheheheheheh a răspuns:

Pudra de talc, dai cu ea pe dinti (mai albi de atat nu pot fi)