| Roxana1990 a întrebat:

As vrea sa va intreb, 4Femina slabeste? Sau doar mentine greutatea corporala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BoyX6Boy a răspuns:

4Femina tine greutatea in corpul tau, facandute sa pari mai slabuta, am un prieten pe nume David, are 66kg la doar, 11 ani... (e obez) Nu stiu cum naibii sa faci asa ceva, sa te umfli ca balonul cu aer cald la o varsta asa de frageda...

| MihaelaAcasandrei a răspuns:

Buna! 4Femina este un supliment alimentar care se recomanda de regula in paralel cu administrarea contraceptivelor orale pentru protectie hepatica. Daca nu se echilibreaza alimentatia, adaptandu-se la nevoile energetice ale organismului, respectiv nu se creste gradul de activitate fizica [a nu se intelege epuizare], niciun supliment alimentar nu va putea scade sau mentine greutatea corporala.

In plus, produsul contine componente cu efect diuretic, prin urmare scaderea in greutate se obtine prin pierderea de apa si nu prin cea de grasime cum se recomanda de fapt.

Multa sanatate!

https://www.topkineto.ro/articole/luna-de-miere-dietelor