| ALSI a întrebat:

Daca o persoana slaba practica pilates, aceasta slabeste sau se mentine asa?

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Nu slabesti. Cei grasi slabesc pentru ca ard grasimile.
Tu nu ai ce sa arzi.Dar iti tonifiezi muschii.

9 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Se mentine.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu slăbești, tonifiezi musculatura. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Flynn2001 a răspuns:

Nu slabeste. Doar isi face muschi.

Răspuns utilizator avertizat
| agirll a răspuns:

Se mentine la fel ca si inainte.

| FantaZEW a răspuns:

Se mentine asawinking

| MeAlex a răspuns:

Pilates nu e doar pentru a face efort si a slabi.
E si pentru cei care vor sa aiba carnea tare pe ei, fibra, sa-si faca un corp armonios si rezistent la efort.

| Lasxlo_Popa_1997 a răspuns:

Pilates nu e doar pentru a face efort si a slabi. gg nu slabeste tot asa ramnae

| SweetDeeaSwees a răspuns:

Nu mai slabesti.Te mentii asa.big grinDar...Te si tonifici.Iti faci carnea mai tare si mai rezistenta si muschii.