| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Astăzi am încercat pentru prima data un puf bar(elf bar) cu 2% nicotina. Nu după multe fumuri trase am obs ca ma simt amețit. Am ajuns acasă și m-am pus in pat cu speranța ca ma voi simți mai bine. După o ora încă ma simt amețit și nu ma simt impecabil. As dori sa stiu in cât timp trece sau cum pot sa scap de starea asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare fum de vapare "sparge" o alveola din plamani, producand in timp sindromul "pop corn" - adica iti infloresc plamanii, precum floricelele de porumb.
Este evident ca sistemul tau imunitar nu este prea puternic, odata ce de la prima fumare ai deja efecte secundare.

https://www.digi24.ro/......la-1033217

https://playtech.ro/......pcorn-2606