| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, astăzi m-am trezit cu o senzație nașpa în gură, dar nu am băgat în seamă, dar când am ajuns acasă aveam o pielița și prost fiind am rupt-o dar la final era o chestie mai grea și când eram gata să arunc la gunoi pielița aia am văzut ceva mic alb ce părea ca un dinte, sunt foarte speriat, va mai crește înapoi? Am 9 ani, iar acum îmi curge mult sânge, asta s-a întâmplat acum 5 minute, vă rog răspunsuri serioase, nu vreau să îmi pun implanturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O fi fost un dinte de minte, n-ai cum sa faci implant la 9 ani ar trebui sa treaca repede

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Mă refeream dacă era de lapte sau permanent, și presupun că acea pielița era o plombă.