| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Buna TPU,astazi trebuia sa-mi vina menstruatia conform aplicației mele pentru femei ce au ciclu regulat,in schimb eu nu am un ciclu regulat,imi simt sanii greoi si ma dor in extremități,am avut cateva crampe abdominale si cam atat,in celelalte luni imi apăreau si cateva cosuri si asteptam sa-mi vina menstruatia. luna aceasta am o stare foarte proasta, pur si simplu mi se schimba radical starea deodata, imi vine sa plang fara motiv, ce sunt toate aceste semne.E normal sa fie asa? Sunt simptomele unei femei însărcinate sau a unei femei ce asteapta menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| OxyAliA a răspuns:

Bună! Poate fi o dereglare hormonală. Dacă simptomele se agravează, îți recomand să mergi la medicul ginecolog. Sănătate!