| DarQueen a întrebat:

Bună, TPU.
Aveți vreo idee cam cât m-ar costa o ședință la un psiholog?
Sau, o sesiune, dacă pot folosi termenul acesta.
Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Păi depinde cât de bun şi renumit este acel psiholog. Sunt unii care îţi pot cere 50 de LEI pe şedinţă, iar alţii pot cere şi 100-150 de LEI. Trebuie să te interesezi. Contează şi unde are cabinetul, că dacă e undeva prin centrul oraşului, e clară treaba.

Numai bine!

| SimonaCristina a răspuns:

Depinde de medic, de cabinet (privat, de stat sau din cadrul liceului). Fa o programare si vei vedea. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot fi gratuite daca esti elev sau student, la cabinetul institutiei la care inveti happy