| Elide a întrebat:

cam cat ar costa o plomba la un dinte, la cabinet privat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Apreciat de Editori
| Idontcare69 a răspuns:

In București, in Obor, la un cabinet privat platesti 100 lei pentru o plombă. Dacă este nevoie de coroană, peste 400 de lei. Dar nu numai in București, de obicei asa ar trebui sa fie.

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Intre 60 si 150 de lei depinde de cabinet si oras. Ce e peste 150 de lei e cam furt la drumul mare. Doar daca iti face plomba de aur...

| damnedwolf a răspuns:

De la 60 lei in sus depinde de ce calitate vrei plomba

| TheDrink a răspuns:

1 2 milioane