| Romanita_Sârbu_1961 a întrebat:

Bună seara! Cât costă o plombă la un dinte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanChriss a răspuns:

Salut! Depinde de oras, depinde de cabinet. Un pret orientativ ar fi in jurul sumei de 200lei.

| Romanita_Sârbu_1961 explică (pentru StefanChriss):

Mulțumesc! Azi am făcut-o, chiar 200 lei a costat.

1 răspuns: