| rrRaluKKaaA a întrebat:

BUNA TPU! care stie cat costa o cutie de CLARITINE? DAU FUNDA:X (scuzati categoria dar este mai popoulata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
e scump, anul trecut am luat 5 pastile si am dar 11 lei.
http://voislabi.blogspot.ro/2010/11/scapa-de-alergii-cu-claritine.html
O zi frumoasa sa ai:)

| SunnyDay88 a răspuns:

Asta nu e o scuza.

daca dai un search pe google ai sa poti afla si singurica.in plus difera de la farmacie la farmacie, dar orientativ sa vezi. oare de ce ai nevoie de altii sa faca ce poti face si tu?

| Maryjay a răspuns:

10 lei, 10 comprimate