| Ruxu a întrebat:

Cate kilograme poti slabi daca 13 zile nu mananci nimic si faci sport 2 ore sau 3 ore pe zi + 2 l de apa? Multumesc frumos. Funda:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu ai voie sa nu mananci nimic nici macar o zi, altfel risti sa ajungi pe un pat de spital. Mananca 5 mese pe zi, redu cantitatea de mancare si fa sport.

NOname
| NOname a răspuns:

Mult, până la 9 kg. Dar o să slăbești urât (asta dacă n-o să ajungi la spital), o să te umpli de vergeturi, iar după oricum o să pui totul la loc. Merită?
Nu îți recomand să faci o asemenea prostie.
Mănâncă mai puțin și mai sănătos, dar mănâncă!
Succes.

| SiminaSalvadore a răspuns:

Mananca ciocolata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 kg si 21 de grame.

| Seby80 a răspuns:

Trebuie sa mananci, altfel intri in starea de lesin, nu o sa mai poti face nimic, te simti fara nici o putere, deci te sfatuiesc sa mananci regulat, putin, si mult sport, foarte mult. Ca si kg, slabesti cam 3kg max. Sper ca te-am putut ajuta, o seara placuta!

| Pisique a răspuns:

Păi,eu cred că dacă faci asta rămâi băț :-s

| AnonimaYO a răspuns:

Cu siguranta mult, dar dupa astea 13 zile ne mancata si facand numai sport sigur ajungi la spital si preteni/parinti tai o sa creada ca esti intr-o stare de depresie...Mai bine in loc sa iti pui mancarea intr-o farfurie mare, pune-i in una mai mica, car daca ti se va parea mult, nu e asa.Chestea e ca ti se va pare ca e mult si vei fi satula. sper ca te-am ajutat