| Ela19 a întrebat:

Se poate slabi 3-4 kilograme in 2 zile,daca nu mananci si nu bei apa, si daca faci sport 30-60 min?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LucianP a răspuns:

nu nu poti, daca stai 1 zi fara sa bei apa in cel mai bun caz lesini.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Esti troll sau te-ai ticnit?

| giony54 a răspuns:

Nu, vei ajunge la spital.Ai rabdare si mananca des daca vrei sa slabesti.

| y0nutz3ly a răspuns:

laughing ambulanta te ia daca nu bei apa

| clauditzu a răspuns:

Poti sa slabesti max 2 kg in 2 zile, daca mananci corespunzator in nici un caz sa nu stai fara sa mananci sau mai rau fara sa bei apa, oricum nu o sa poti sa stai daca faaci sport pentru ca o sa faci sport in prima zi sa zicem 45 de min si daca nu te hranesti la scurt timp (cateva ore) o sa ti se faca rau si a 2`a zi nu o sa poti face nimic! ai mari sanse sa te imbolnavesti! NU FACE ASA CEVAA!

| ChristianFTW1337 a răspuns:

Se poate dar e foarte periculos sa nu mananci si sa bei mai ales deloc...