| Andrey775 a întrebat:

ce as putea folosi pentru a scapa de semnele(cicatricile) post acneice?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndraNicoleta a răspuns:

Salutare!

Incearca cu lotiuni si creme pentru depigmentare sau cu lamaie (stoarsa direct pe fata si lasata sa actioneze cateva minute). Lamaia albeste.

Daca nu se vad efectele, eu iti recomand niste fiole cu extract de Iris si AHA care se gasesc la plafar. Costa in jur de 7 RON fiola si iti ajunge pentru 3-4 utilizari. Sunt foarte bune si efectele sunt vizibile.

Mult succes!