| candy_6506 a întrebat:

ce credeti despre reflexoterapie, masaj corpoal, ati incercat, ce reactii ati avut, astept mai multe pareri pa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| yonutz_1730 a răspuns:

Relflexoteriapia este o terapie un pic dureroasa dar foarte sanatoasa pentru spate eu nu am incercat dar am auzit ca este foarteefiecientawinking

| Luis2u4u a răspuns:

Reflexoterapia este foarte buna pentru a incuraja organismul sa se vindece de la sine. Deasemenea masajul de relaxare este foarte bun deoarece relaxeaza corpul si mintea, activeaza circulatia sangelui si stimuleaza simturile: http://www.reflexomatic.ro