| 12223456789 a întrebat:

ce dulciuri stiti de post...Laptele praf este de post? funda pentru cel mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Laptele praf nu este de post.
Uite aici o grămadă de dulciuiri de post,
http://www.reteteculinare.ro/mancare_de_post/dulciuri/
Te pup!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Laptele praf nu este de post

| DNSK a răspuns:

Faimoasele eugenii. laptele praf nu este de post, fiindca are lapte, logic.