| Dunhilll a întrebat:

ce parere aveti despre medicamentele Memoplus? As dori sa iau un pachet deoarece in perioada aceasta imi doresc sa invat foarte mult si intr-un timp destul de scurt pentru ca se apropie bacul. Cei care ati mai luat aceste medicamente, v-au folosit la ceva? S-au vazut destul de repede efectele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt destul de bune, in sensul ca te fac foarte activ si ai nevoie de mai putin somn, putand depune efort intelectual o perioada mai lunga. Pe adunate, vei putea dormi 5 ore si invata 18 ore fara probleme. Efectul se vede cam dupa a doua doza. Daca le iei corect, dupa vreo 6 saptamani de administrare vei vedea o usoara crestere a capacitatii de memorare (cam cu 10%) si de concentrare (cu maxim 10%).

| mona a răspuns:

Eu nu am incredere in Memoplus, poti incerca dar ai grija sa nu devina un obicei[am impresia ca provoaca dependenta]

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Bună! Un prieten de-al meu a început să înveţe zeci de comentarii, eseuri şi alte chestii îngrozitoare înainte cu 2 săptămâni de examene, luând MemoPlus, desigur. Şi pot spune că aceste pastiluţe l-au ajutat destul de mult, a reuşit sa înveţe totul într-un timp relativ scurt, iar rezultatul de la bac a fost mai mult decât satisfăcător. Ţi-l recomand cu incredere. happy