| Anonymous01 a întrebat:

cine imi poate lasa un id de medic urolog, va multumesc, d-au funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Nu stiu care doctor sta pe messenger sa converseze cu pacientii.
Intra pe http://forum.romedic.ro/ iti scrii problema si poate un doctor iti va raspunde.