| EternalIce69 a întrebat:

cred ca am gripa.Astea sunt simptomele:Ma dor ochi cand ii misc in toate directiile(trebuie sa ma uit drept ca sa nu ma doara),Ma doare gatul foarte rau,Tusesc des, Imi curge nasul si ma simt obosit mereu.Ce credeti ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fie gripă, mai ales ca e sezonul maxim pentru ea. Stai in casa, hidrateaza-te bine, mănâncă usor, dormi mult si, daca ti-e mai rau, mergi la medic