| breez3 a întrebat:

cum as putea scapa de vanataiile din genunchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Cu Lioton gel, local, de 3 ori pe zi.

| breez3 explică (pentru Empathizer):

Si dispar acele vanatai chiar daca nu sunt asa recente?

| Empathizer a răspuns (pentru breez3):

Da. Dar se pot suprapune altele. Esti sportiva, ce vrei? Riscurile meserieisad

8 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Ai stat in genunchi ca sa faci prostii?
Dumnezeu nu iarta!

| MarianWLF a răspuns:

Astepti sa treaca si ai grija sa nu mai faci altelelaughing

| Empathizer a răspuns:

... uitasem sa-ti spun o metoda rapida, cu efect pe termen scurt, aplicabila in caz de urgenta: acoperirea vanatailor cu fond de ten.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Astepti, nu dispar asa repede.

| breez3 explică (pentru ϟkatεVaηϟ):

Pai astept dar fac handball de 5 anii. si oricat ma protejez si folosesc genunchere nu se duc acele vanatai din genunchi adica un fel de vanatai. happy