| katherinekath9977 a întrebat:

Daca am 1.66 inaltime si sunt fata, cate kilograme ar trebui sa am ca sa arat bine. Adica sa am picioarele frumoase si abdomenul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lizemm a răspuns:

In jur de 50-55. parerea mea!

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Maxim 55-56 kg.

| AlexL28 a răspuns:

Da, cam 50

| Loora a răspuns:

Eu mai am o vorba... "Arat bine si ma simt bine in pielea mea,indiferent de kilograme"! Prin urmare, daca te simti bine si esti multumita de felul in care areti, nu trebuie sa iti faci griji in privinta kilogramelor. Pana la urma, nu kilogramele ne fac pe noi, ci noi le facem pe ele. laughing! Ai mai multa incredere in tine happy

| FumulTigarii a răspuns:

Daca ai inaltimea 1.66 e normal sa ai intre 50-55 de kg maxim.Tu cat ai?

| Giulykaa a răspuns:

Cel mai normal pentru inaltimea ta ar fi intre 50-55 kg

| Epure_Alexandru_Florin_1996 a răspuns:

Da 50 - 55