| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU daca am acid uric in sange si fumez are ceva? Adica poate afecta mai grav acel acid uric? Tin sa mentionez ca la mine acidul uric nu e cu mult peste limitele normale.
P.S : Tin regim pentru acidul uric

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Daca fumezi cu masura atunci nu are ce sa aiba. Nu o sa te afecteze atata timp cat nu fumezi mult.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu fumez o tigara maxim 2 pe zi. Deci are ceva?