| BeautyTeacher a întrebat:

Daca cand fumez nu trag in mine adica doar "pufai" ma poate afecta cu ceva?! argumentati! funda

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Da, poţi face cancer în gât, plus de asta inspiri şi fumul care îţi face în aceeaşi măsură rău, ca şi cum ai fuma.

Baftă!

| solumaam a răspuns:

Bineanteles ca te afecteaza... fumatorii pasivi sunt nefumatorii si sunt afectati de cei care fumeaza langa ei deci in concluzie si tu vei fi afectata!

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Da logic ca te afecteaza! Poti sa faci cancer pulmonar!winking Mai ales e grav!
DOAMNE,trebuie sa spun de fiecare data:
-indiferent cum fumezi,lasa`te! o sa afle parintii tai,te miros,si ai dat`o de belea! se simti de la o posta ca uh fumezi ^^
-si, ai grija cu cine fumezi, poate s ate dea de golwinking si atunci ai sa zici." MAMA ce bun a fost raspunsul lui [Skillz]." rolling on the floor
Pupiki:*

| Nesquik_8060 a răspuns:

Da te afecteaza... daca fumezi o lunga perioada doar pufaind tigara faci cancer la gatwinking Eu zic sa te lasi pentru ca daca le pufai nu ai acea dependenta in sange [cred] si in plus sunt doar bani arsi!

| Nechaty a răspuns:

Nu mai fumalaughing

| Iubbiii_4906 a răspuns:

Da normallaughing
poti face cancer la gat
daca chiar ti-a fuma`oh go on.invata cum trebuie
dar cel mai bine ar fi sa te lasi:* sanatatea e pe primul` locbig hug