| MariaIoana15 a întrebat:

Dacă am aparat dentar, îmi poate face doamna doctor detartraj? Mulțumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Diavolo18 a răspuns:

Da. Iti poate face. Eu port aparat dentar si mi-a facut din 4 in 4 luni.

| Loryyyloredana a răspuns:

Da dar ai grija daca ai aparat fix nu repeta această procedură prea des pentru ca atunci cand iti vei scoate aparatul s ar putea sa ai dintii mai galbeni in zonele acoperite.
Succes!