| anonim_4396 a întrebat:

Daca am peste 18 ani, ma pot duce fara unul din parinti la ginecolog, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bruneticaa a răspuns:

Esti deja majora, deci poti apela la orice ginecolog din aceasta lume :*

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles ca poti merge singura.

| alessia5158 a răspuns:

Da, te poti duce singura, neansotita de parinti. Numai bine!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Evident ca fiind majora poti sa faci ce vrei fara parinti.

| DanielaMiky a răspuns:

Da poti .

| morningstar a răspuns:

Da, bineinteles. Altfel ne-am lua parintii de mana si la 30 de ani ca sa mergem la ginecolog. laughing

| kryss456 a răspuns:

Da esti deja majorahappy