| vmalex21 a întrebat:

Daca ar trebui sa faceti o operatie rinoplastie+deviatie de sept unde ati prefera sa o faceti, in Romania sau in Turcia? Am aruncat o privire pe net, multa lume recomanda clinicile din Turcia iar ca pret sunt aproximativ la fel cu cele din Romania.S-a tratat cineva in Turcia sau isi doreste sa se trateze acolo?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AndraIrinuca a răspuns:

Bună! Sora mea și a făcut o operația la nas în Turcia și a fost mulțumită de acea clinica. În caz ca vrei sa te duci acolo, clinica se numește esteworld iar pe doctorul la care a fost ea îl cheamă Ensar Dumar. A operat multe vedete din România deci este destul de bun