| Lungu_Ionut_1993_jEuZ a întrebat:

Ca costă o operație de deviatie de sept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de clinica pe care o alegi, fiindcă prețurile pot varia...
Înainte de operație, plătești consultația, la care se pot adăuga și alte servicii medicale.
Când am avut piciorul rupt, la Polisano am plătit 150 de lei consultația, la care s-a adăugat încă 70 de lei radiografia, medicul s-a gândit să mai pună o fașă de un metru, pentru alți 50 de lei...
Cert e că clinicile private te storc de bani. :)
În locul tău, aș alege un medic foarte bun, de la un spital de stat.E capabil de aceleași lucruri, ca și cel de la o clinică privată. Și apoi, mulți dintre ei lucrează în ambele locuri, atât la privat, cât și la stat.

Uite, alte tarife: http://operatii-la-nas.ro/deviatie-de-sept-preturi/
Sănătate multă și alegere isteață!