| Cannibal a întrebat:

Bună TPU, dacă îmi fac analizele de sange și de urină se vede dacă fumez? Acum 2 saptamâni am tras si legale o sa se vadă in rezultat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SilviaPunct a răspuns:

Nu, esti ok. happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si daca se vede ce are? iti asumi... daca a fost asa cool cand ai bagat in tine

| Tiger7777 a răspuns:

Fumatul de tigari normale nu se va vedea, insa daca ai fumat si legale in intervalul 15 aprilie-15 iunie o sa se vada (trebuie sa treaca doua luni sau mai mult ca sa nu se vada. Multa sanatate si sper ca te-am ajutat