| Doctor78 a întrebat:

daca lovesc pe cineva rapid si tare in maxilar,isi pierde cunostiinta, adica somn de voie big grin? funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AmansyoK1 a răspuns:

Eu practic boxul, de 5 ani happy da, daca ai forta si dai una in maxilar il faci k.o dar nu te sfatuiesc, te sfatuiesc sa te duci la o sala de box sau oricare alt sport de contact, si acolo te bati cat vreiwinking dar nu pe strada, ti se pot intampla multe stiu din propria experienta, bft!

5 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Da și pe urmă te snopesc jandarmi când te arestează pentru vătămare corporală gravă.
Dă-i una în barbă poate ala leșină și dă cu capul de beton și moare aiurea.

| Doctor78 explică (pentru Hevnoraak):

Mersi de sfat, idee e ca la mine la scoala e un tigan ce ma enerveaza si nu vrea sa inceteze, decat sa planga mama mai bine plange masa ca vorba aia big grin

| giony54 a răspuns:

Prietene violenta nu este buna niciodata, intotdeauna este unul mai tare ca tine si atunci treci din rau in mai rau. Evita cu diplonatie orice conflict si daca nu poti sunt organe de ordine care te pot ajuta.Schinba gandirea.

| MirelaNicoleta a răspuns:

Raspunsul este simplu : nu ai face asta big grin

| Alicia98 a răspuns:

Nu straight face