| Orkroc a întrebat:

Dati-mi si mie stite-uri in care gasesc caluclator pentru cat de bolnava e inmima.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Calculatoare din astea nu stiu si sincer nici nu cred ca exista vreun site care sa iti spuna cu exactitate ce ai din moment ce nu te consulta niciun medic.Si chiar daca vei gasi diverse teste, eu nu cred ca functioneaza pentru ca de multe ori dau raspunsuri gresite.
Uite o comunitate medicala care sper sa te ajute http://www.medical-bucuresti.ro/forum/index.php

Mai bine mergi la medic, mai precis la un cardiolog, care sa te consulte sau sa-ti faca o electrocardiograma.

| BLURREDLINES a răspuns:

Nu inteleg nimic, de aceea nu te pot ajuta happy