| ๓єlเเ a întrebat:

TPU... dc toata lumea cand aude ca vreau sa ma epilez pe mana zice ca sunt nebuna? ce e neinregula?, si apropo.nu am o padure pe brat.am cateva firicele, numai ca nu imi place sa se vada nici acelea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca te referi la antebrat, este normal. Daca te refeti la dosul palmei, este exagerat si acest lucru genereaza o viitoare grija sa te tot epilezi pana o sa mori, adica la adanci batraneti! Solutia ideala este sa decolorezi parul cu apa oxigenata si ...gata,nu se va mai vedea! Cantareste si tu, daca te decolorezi, o faci o data si gata! Nu mai trebuie s-o mai faci niciodata, ca parul de pe brate nu mai creste ca cel de pe cap! Daca te epilezi, atunci vei fii roaba epilatului.Cand vei omite sa o faci o sa ai bratele pline de tepi, asa cum au barbatii barba nerasa! Uita de ultima metoda! Gandeste-te la viitor!

5 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Daca te face sa te simti mai bine... mie mi se face scarba cand vad o fata cu par pe corp.Si cred ca multi prieteni de ai mei sunt de aceeasi parere. Femeile trebuie sa fie fine nu doar la personalitatehappy. Cand ating o fata nu vreau sa simt nimic paros pe mana sau alta parte a corpului eihappy

| veronica a răspuns:

Daca te epilezi pe maina acum nu iti dai seama dar peste vreo 2 3 ani o sa-ti creasca dublu si chiar daca continui sa te epilezi o sa arata mainile tale cum arata piciorele sau fata barbatilor, urat zic eu

| Marcela a răspuns:

laughing nu e nimic neinregula...
doar ca nu chiar toata lumea se epileaza pe mana... ca si cum se fac pe picioare...sau prin alte partzi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DE CE? Pentruca daca te epilezi pe mana iti creste si mai mult par (la fel ca parul din cap).

| NuConteazaNumeleee a răspuns:

Nu e nimic neregulalaughing
Si eu ma epilez pe manathinking Adica na e ceva normal ca o fata/femeie sa se ingrijeascatongue