| alexandru135 a întrebat:

De 2 ani am pe buza superioara(in mijloc) niste bubite albe, nu ma mananca doar ca ma deranjeaza vizual.Astept raspunsuri referitoare la cum as putea sa scap de ele.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic, acolo o sa primesti multe sfaturi, si tratament, aici astepti degeaba.

| dermdoc a răspuns:

Buna ziua,

Din descrierea dvs nu se poate stabili un diagnostic, insa, poate fi vorba despre glande Fordyce (https://www.google.ro/......ps?/search Pentru un diagnostic corect si un tratament adecvat bine ar fi sa consultati un dermatolog. http://primoderm.ro/contact

| Darius123456 a răspuns:

Mergi la un dermatolog nu pe TPU