| blueone a întrebat:

De ceva timp am observat ca pe buza superioara am niste bubite albe, foarte mici. Sunt asezate langa colturile buzei, in partea stanga fiind putin mai multe decat in partea dreapta. Nu sunt dureroase si nu provoaca niciun discomfort in afara de cel vizual. Pentru a le observa trebuie sa ridic buza, altfel nu sunt vizibile ( decat foarte putin, daca stii unde sa te uiti ) si sunt putin proeminente. Astept cu nerabdare sa primesc raspunsuri! Multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alinutza4a a răspuns:

Din descrierea ta mi se par puncte de grasime. am avut si eu mai demult si mi-au trecut fara sa-mi lase niciun semn. incearca sa iti cureti f bine fata si sa reduci o perioada chestiile bogate in grasime.(chipsuri dulciuri fast food etc) bafta:*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| adriangabor92 a răspuns:

Crema de galbenele

| Mihai_2777 a răspuns:

Zabale cred ca sunt, dar nu sunt sigur

| Mihai_2777 a răspuns:

Si se duce cu bicarbonat